Otázka
Zamilovaný sa pýta:
Dňa 21.11.2018 o 22:14

Mám kamarátku, s ktorou som najlepší kamarát už niekoľko rokov a veľmi veľmi sa mi páči ale som si 100% istý že ma nechce. Zakaždým ako ju vidím tak mám blbý pocit lebo jej chcem povedať čo k nej cítim ale nemôžem lebo by nám to úplne pokazilo vzťah čo sme mali doteraz a už o chvíľu pôjdeme na iné školy takže ak mám niečo urobiť tak teraz.

Odpovede
Roli, rovesnícky poradca odpovedá:
Dňa 26.11.2018 o 15:35

Ahoj, chápem tvoje obavy ale podľa mňa by si jej mal dať čas na to, aby si to všetko premyslela. Určite ju to zaskočilo a nie je to pre ňu jednoduchá situácia. Dajte si čas a ten všetko ukáže. Poprípade skús sa s ňou o tom porozprávať prečo takto reagovala a vysvetli jej, že vaše priateľstvo si nechcel ohroziť. Držím ti palce a dúfam že to dopadne fajn.

Zamilovaný odpovedá:
Dňa 25.11.2018 o 00:41

Noo povedal som jej pravdu a…nezobrala to veľmi dobre už niekoľko dní sa na mňa ani nepozrie… pomoc

Roli, rovesnícky poradca odpovedá:
Dňa 22.11.2018 o 22:35

Ahoj, je vidieť, že ti na nej veľmi záleží a vážiš si vaše priateľstvo. Chápem tvoje pocity a zmätenosť, avšak keď k nej cítiš niečo viac, pravdepodobne by si jej to mal povedať. Skús niečo naznačiť a vysvetliť svoje pocity. Veď predsa priateľmi môžete ostať aj naďalej. Držím palce aby to vyšlo. Ak nie tak verím, že ostanete dobrými kamarátmi aj naďalej.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk