Otázka
Anonym adam sa pýta:
Dňa 01.08.2023 o 13:45

Mam 13 volám sa Adam neviem kde robím chybu keď sa chcem pokúsiť nadviazať komunikáciu s kamarátom a urobiť si nového kamaráta ale ma odstrkuju jak ich mam zaujať aby si ma všimly môj ig je Puppe_tz a aj dievčatá rovesničky my môžu poradiť na instagrame 12 a 13 ig porad témy

Odpovede
Dano, rovesnícky poradca odpovedá:
Dňa 01.08.2023 o 20:30

Ahoj Adam, vážim si, že si napísal na náš portál. Nie je nikdy dobré zapadnúť niekam nasilu, preto Ti odporúčam nemíňať čas pri osobe/bách, ktorá/é to odmieta/jú. Radšej by som skúsil chodiť viac von alebo si nájsť nejaké hobby, kde by si si potencionálnych kamarátov mohol nájsť prirodzenou cestou. Časom možno aj tí ľudia, o ktorých píšeš, nájdu v Tebe niečo, čo ich zaujme a prizvú Ťa medzi nich. Hlavne sa nesnaž radikálne zmeniť svoju osobnosť a správanie. Potom bude len a len na Tebe, či sa s nimi skamarátiš alebo možno pochopíš, že takých kamarátov už nechceš pri sebe a budeš spokojný. Nie je ľahké byť sám, ale niekedy to je lepšie ako byť s nesprávnymi ľuďmi. Držím palce i prajem veľa úspechu a vytrvalosti.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk