Otázka
Trpiace dievča sa pýta:
Dňa 18.01.2020 o 17:24

Ahoj, mám zlemené srdiečko … Môj frajer má minulý týždeň volal na rande na ľade , iba mi dvaja v PSK aréne , nevedela som sa korčuľovať tak som sa pripravovala na to , učila som sa celý týždeň a hneď po škole , naučila som sa chodiť po ľade ale bohužiaľ korčuľovať nie … Dnes je deň kedy som mala ísť na to rande ? ale som blbá osoba ktorá sa nevyzná v tom kedy idú autobusi a kde … Od rána som sa chystala na rande a potom mi napísal či idem …ja som sa strašne bála ..mala som stres ..nevedela som ho prekonať .. nakoniec som nestihla autobus ..môj frajer mi dal koniec za to že zaplatil 300€ za všetko , za voľný ľad , za kytice ruží a za večeru a za to že som ho sklamla lebo chcel ma mať pri sebe ? neviem čo mám robiť…ale potom som mu napísala že či nemôžem prísť o hodinu ale to všetko bolo na čas ..Ublížila som mu lebo sa veľmi tešil na to rande na to všetko … Nie len jemu som ublížila ale aj sebe ? malo to byť moje prvé rande z frajerom a aj tak sa to nevydarilo ?? neviem čo mám robiť .. viem je to blbé že som to tu napísala ..??

Odpovede
Radka, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 19.01.2020 o 12:39

Ahoj, chápem, že si smutná a máš zlomené srdiečko. Bohužiaľ mi nenapadá nič iné len to, aby ste sa porozprávali. Vysvetli mu to, čo sa dialo, čo ťa trápilo a zdôvodni mu svoje správanie. Povedz mu, že si mu nechcela ublížiť, že si sa aj ty veľmi tešila. Prípadne mu môžeš skúsiť pripraviť podobne prekvapenie a on uvidí, že aj tebe na ňom záleží. A pamätaj si, že určite nie je hlúpe, že si nám napísala. My, na linke detskej dôvery, sme radi ak ti vieme poradiť, a preto sme vlastne tu. Veľa šťastia.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk