Otázka
xoLilixo sa pýta:
Dňa 29.06.2020 o 18:54

Ahojte asi pred 4 mesiacmi som si našla kamarátku cez internet a hrávame spolu každý deň … strašne by som ju chcela spoznať naživo ale.. neviem ako sa jej to mám spýtať a este je problém aj to že býva v Česku

Odpovede
Lea-rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 30.06.2020 o 20:30

Ahoj xoLilixo, sme radi, že si sa nám zdôverila. Na tvojom mieste by som najprv skúsila videochat, tam sa môžeš kamarátky spýtať či sa nechce stretnúť, možno to navrhne aj sama, prípadne sa môžeš spýtať či nemá rodinu na Slovensku (možno tam bude tráviť leto a nemusela by si cestovať až do Česka) alebo prípadne sa môžete stretnúť na nejakej akcii festivale atď. Ak ešte nemáš dostatočný vek na to aby si cestovala sama tak o tom povedz svojím rodičom a nechoď sama ale zober so sebou nejakú kamarátku, sesternicu alebo koho uznáš za vhodného a na stretnutie by som odporučila nejaké verejné miesto ako park alebo kaviareň. Dúfam že ti to vyjde podľa predstáv a držím palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk