Otázka
.......... sa pýta:
Dňa 26.07.2020 o 21:59

Ahojte dnes mi moja najlepšia kamarátka povedala že kamarátstvo so mnou bola iba stráta času :( čo mám robiť? Ja som ju mala naozaj rada…

Odpovede
Mia, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 27.07.2020 o 09:01

Ahoj, úplne ťa chápem, že takéto slová od najlepšej kamarátky zabolia a rozhodne ti ich kamarátka nemala povedať. Treba sa však zamyslieť nad tým, či ona sama nebola z niečoho podráždená alebo nahnevaná a preto takto zareagovala. Možno si aktuálne prechádza náročnejším obdobím a len ti o tom nepovedala. Nechala by som si v prvom rade trochu času, nech obe vychladnete a nepoviete si ešte zraňujúcejšie veci. Potom by som sa jej však skúsila na dané slová spýtať a celkovo sa s ňou porozprávať a ktovie, možno si to všetko vysvetlíte. Ak by sa k tebe však táto kamarátka správala rovnako aj naďalej, je dôležité zamyslieť sa nad tým, či ju ďalej môžeš považovať za kamarátku. Nikto z nás by nemal mať v živote ľudí, ktorí ho robia nešťastným. Držím ti palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk