Otázka
Sophie sa pýta:
Dňa 18.02.2019 o 00:14

Ahojte ! Viem ,že takýchto prípadov máte naozaj veľa ,ale musím sa opýtať. Strašne sa mi páči jeden chalan ,ktorý je celkom taký ,že sa s ním nikto nebaví a má len jedného kamaráta ale mysli si že má na viac aj keď to tak nie je. No a ja som CELKOM obľúbená v triede j tak všeobecne ,ale neviem ako mu to mám povedať ,veď vlastne on už to vie ale nechce to pochopiť ,alebo teda nevie alebo ja neviem ,vždy to zachovaná nejakými hlúpostiam. Ja už rozmýšľam o druhoch samovraždy myslite že ,by to bolo zle ?

Odpovede
Linka detskej dôvery odpovedá:
Dňa 19.02.2019 o 09:09

Sophie, budeme radi ak nám o svojich myšlienkach na samovraždu napíšeš na chat Linky detskej dôvery, ktorý je na tejto web stránke v pravo dole prístupný každý pracovný deň od 14:00–19:00. Držíme Ti prsty.

Mia, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 18.02.2019 o 18:14

Milá Sophie, úplne ti rozumiem, milostné problémy vedia človeku naozaj zamotať hlavu. Skús sa s daným chlapcom začať viac rozprávať, na jednej strane sa bude on cítiť lepšie, lebo spozná niekoho nového, než len jedného kamaráta, na druhej strane ti to ponúkne lepšiu príležitosť ho spoznať a rozhodnúť sa, či s ním naozaj chceš mať niečo viac. Z jeho správania tiež uvidíš, či by o takýto vzťah mal záujem. Hlavné je na to ísť postupne. Určite ale nemysli na samovraždu. Si mladá a problémy, ktorými sa trápiš, skôr či neskôr, vyriešiš. Želám veľa šťastia!

Danny odpovedá:
Dňa 18.02.2019 o 09:41

Určite nepremýšlaj o samovražde pretože sú tu ludia ktorý ťa majú radi

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk