Otázka
Anet sa pýta:
Dňa 07.03.2019 o 22:38

Ahojte , mám menší problém s depresiami . V škole ma šikanovali . Nedávno som sa s nich oslobodila . Ale môj brat je brat a rád mi robí napriek . Dneska ma veľmi hnusne urazil , a ja som asi hodinu potom presedela vonku na studenom betóne , cítila som strach , že by som sa sklonila na samovraždu . Mám problém s nadváhou a tak to v škole ani v živote nemám ľahké . A dakedy mám pocit že v škole mi je lepšie ako doma . Čo mám robiť ???

Odpovede
Linka detskej dôvery odpovedá:
Dňa 11.03.2019 o 08:47

Ahoj Anet,

tak ako napísala Miška, o svojom probléme môžeš napísať aj nám na náš chat, ktorý nájdeš v pravo dole na tejto web stránke. Funguje každý pracovný deň od 14:00–19:00. Drž sa.

Miška rovesnicka poradkyňa odpovedá:
Dňa 09.03.2019 o 07:30

Mohla by si sa obrátiť na našich odborníkov alebo ak ťa brat znova urazí, choď sa na chvíľu prejsť, vydýchať sa, pusti si hudbu, aby si na to nemyslela.

Miška- rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 09.03.2019 o 07:17

Ahoj Anet, tiež som sa párkrát ocitla v takej situácii ako ty ale nikdy som nerozmýšľala nad samovraždou, pretože ty ľudia mi za to nestoja. Môj brat sa ku mne tiež nesprava príjemné ale ja si myslím že tak ako môj tak aj tvoj brat ťa hlboko v srdci veľmi ľúbi. A k tej nadváhe tým sa netráp. Každý je jedinečný a ty si tiež jedinečná taká aká si.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk