Otázka
Natália sa pýta:
Dňa 28.02.2021 o 17:31

Ahojte, veľa ľudí má narážky na moju postavu pred 2 rokmi som vazila 67 kg… Pribrala som na 74 mám 174cm, mám 17 rokov.. Doktorka mi nepovedala že by som mala schudnúť…je podľa vás moja váha v poriadku. Ďakujem za odpoveď.

Odpovede
Emma, rovesnícka poradňa odpovedá:
Dňa 03.03.2021 o 08:24

Ahoj, Natália, slová niektorých ľudia môžu naozaj raniť, ale dôležité je nebrať si ich k srdcu. Často to býva ťažké, keď naozaj ublížia, no napriek tomu sa pokús čo najviac sa sústrediť na priateľských ľudí, ktorí ťa majú radi. Pokiaľ sa sama cítiš vo svojom tele dobre a aj doktorka ti povedala, že tvoja váha je v poriadku, vôbec by som sa na tvojom mieste vôbec váhou netrápila. Ak ti niekto bude hovoriť niečo nepekné, môžeš sa skúsiť pre zmenu na nich usmiať a odísť preč, to často ľudí vyvedie z miery, lebo takú reakciu nečakajú :) Držím palce.

Robo odpovedá:
Dňa 28.02.2021 o 17:51

Ahoj Natália podla mňa máš váhu úplne vpohode. Tvoje BMI je v norme takže ak sa cítiš dobre nemáš žiadne problémy tak váhu riešiť nemusíš.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk