Ahojte, máte nejaké rady ako sa zabaviť akné. Ja ho mám už 3 roky a neviem sa toho nijako zbaviť. A už ma unavuje každý deň si dávať na vár make-up. Mám 13 rokov. Budem rada za každú radu.
Áchavé, začala som používať mydlo na tvár s čiernym uhlím a gél
s aloe vera. Akné už skoro vôbec nie je vidieť. Konečne
Ahoj, zabralo niečo?
Prepáč nečítala som
Emma ďakujem, Ivga mam 13 rokov takže to neprichádza do úvahy. Ale aj tak vďaka
Ahoj veľmi fajn na to pomáha antikoncepcia
Ahoj, ak máš také veľké problémy s akné, mohla by si zvážiť návštevu dermatologičky. Doktorka najlepšie bude vedieť, či je potrebná len zmena stravy, alebo ti môže nasadiť aj nejaké lekárske mastičky alebo lieky. Ja sama som užívala pár mesiacov tabletky a odvtedy už uplynul nejaký čas, no akné sa mi v takej podobe nikdy nevrátilo. Vrelo teda odporúčam navštíviť odborníka. Je to často jednoduchšie ako sa s tým trápiť sama a výsledok je efektívnejší :) Držím palce
Bianka ďakujem
Ahoj s mojej skúsenosti by som ti poradila skôr prírodné veci mne veľmi dobre pomohol kokosový olej, gél z aloe vera a taktiež aj krém z čajovníka.
0907 401 749