Otázka
Buldog sa pýta:
Dňa 10.03.2021 o 17:28

Dobrý deň som Tomáš. Mám ani neviem či to nazvať problém proste neviem čo mám robiť v mojej situácii. Potreboval by som počuť vaše názory a rady. O čo ide? Ide o to že mám 19rokov, a zoznámil som sa už dávnejšie s jednou ženou o dosť staršou ako ja vyše 10ročný rozdiel. Ja som sa zamiloval stretávali sme sa boli aj bozky, hladkania a podobne. A dneska to už skončila aj pohlavným stykom vôbec neviem čo robiť. Budem rád za každú jednu správu.

Odpovede
Emma, rovesnícka poradňa odpovedá:
Dňa 13.03.2021 o 13:48

Ahoj, Tomáš, podľa mňa je dôležité si uvedomiť, čo ty sám od toho vzťahu očakávaš. Ak chceš, aby bol váš vzťah vážnejší, určite by som navrhovala porozprávať sa s ňou. Niekedy to nemusí byť ľahké, môžeš sa stretnúť s rôznymi reakciami okolia, no v prvom rade ide o vás dvoch a ak ste šťastní, je to to najdôležitejšie a určite sa nevzdávaj vášho vzťahu len pre vek, ktorý už o pár rokov nebude vôbec dôležitý :) držím palce, aby všetko dopadlo dobre a želám veľa šťastia

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk