Otázka
Diana sa pýta:
Dňa 15.03.2021 o 12:26

Čaute dievčatá, strašne sa bojím. Už 9ty deň mi meškajú moje dni.

Odpovede
GTR odpovedá:
Dňa 16.03.2021 o 18:30

Mia ty fičíš na čom, lebo píšeš úplne odveci

Mia, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 16.03.2021 o 17:57

Ahoj Diana, úplne chápem tvoje neisté pocity. Avšak v tomto prípade by som ti poradila zamerať sa na to, prečo si sa s ním v danom období rozišla, pretože si na to vtedy určite mala nejaké reálne dôvody. Spätne sa ti môžu zdať hmlisté a nepodstatné, no v danom momente boli určite dôležité a rozhodne by som ich len tak ľahko nespochybňovala. V dnešnom období, keď sme doma všetci izolovaní od svojich bežných sociálnych kontaktov, je prirodzené, že nad nimi viac premýšľame a začínajú nám chýbať – napr. ako aj vzťah s tvojím bývalým. Avšak na tvojom mieste by som také rozhodnutia ako vrátiť sa k nemu či mu hovoriť, že ti chýba, učinila až vtedy, keď sa život opäť vráti do normálu a ty budeš vedieť objektívne zhodnotiť, či tieto pocity u teba aj naďalej pretrvávajú. Prajem všetko dobré.

Diana odpovedá:
Dňa 15.03.2021 o 18:50

Hanka, mám 19rokov,pravidelný pohlavný styk a cyklus mávam pravidelný.

Hana odpovedá:
Dňa 15.03.2021 o 18:13

Môžeš svoju otázku blišie špecifikovať? Neuviedla si kolko mas rokov… a také veci „osobnejšie“ ohľadom svojoho tela tu asi verejne prezentovať nechceš (či si už mala pohlavný styk (ak by si sa obávala tehotenstva), či mávaš nepravidelný menštruačný cyklus atď. Myslím si že pokiaľ si v mladšom veku tak menštruácia sa iba „formuluje“, čiže nemusíš mať obavy že by bolo niečo v neporiadku, možno si bola chorá (črevná viróza, chrípka)aj toto sú aspekty ktoré môžu narušiť menštruačný cyklus, taktiež aj keď si mala (poprípade máš) stresové obdobie. S pozdravom Hana.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk