Otázka
L.J. sa pýta:
Dňa 16.03.2021 o 17:23

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť. Dneska bol kamarát u mňa a ako sme sa rozprávali on ma začal chytať a začal sa ma dotýkať a chcel mi dať pusu mne sa to strašne páčilo. Ale neviem prečo ale som na neho skrýkla že čo robí že či mu šibe že ja to nechcem. a on sa nahneval a odišiel mňa to mrzí lebo to bolo nádherné a chcela som zažiť bozkávanie.

Odpovede
Emma, rovesnícka poradňa odpovedá:
Dňa 18.03.2021 o 13:30

Ahoj, L.J., je úplne v pohode, že si spanikárila, hlavne ak si to vôbec nečakala. V tejto situácii by asi bolo naozaj najlepšie sa porozprávať s tvojím kamarátom a vysvetliť mu svoje pocity. Ak mu na tebe skutočne záleží, myslím si, že by to mohol pochopiť vzhľadom na to, že aj pre teba to bolo niečo nové a nemala si čas si to všetko premyslieť :) Možno sa môžete spolu potom aj stretnúť niekde na prechádzke a porozprávať sa o všetkom. Držím palce.

bezmena odpovedá:
Dňa 16.03.2021 o 20:08

Ahoj L.J. Skús mu napísať. Že ťa to mrzí a že nevieš čo sa to stalo s tebou. Opíš mu svoje pocity, a skús ho poprosiť nech sa zastaví napr. o týždeň a pozriete si nejaký film. Ale je to na tebe. Či to skutočne chceš. Myslím ten bozk atď. Držím palce :D

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk