Otázka
Romi sa pýta:
Dňa 20.03.2021 o 07:48

Ahoj chcem sa spýtať hlavne dievčat ako si vy vyberare podprsenky? Myslím typ, dtrih, veľkosť a možno aj farbu

Odpovede
Emma, rovesnícka poradňa odpovedá:
Dňa 21.03.2021 o 17:08

Ahoj, Rokmi, podľa mňa je najlepšie si vyskúšať rôzne druhy a zistiť, v ktorom sa cítiš najpohodlnejšie. Pohodlnosť je pri podprsenkách na bežné nosenie úplne najdôležitejšia. Ďalej by som sa určite zamerala na to, kam ju chceš nosiť. Čo sa týka veľkosti je najlepšie sa poradiť s pani predavačkou, tie už často vedia hneď odhadnúť veľkosť. Niekedy je dobré si vyskúšať aj viac veľkostí, aby si vedela, ktorá ti najlepšie sadne. Určite by som si zvolila telovú farbu, lebo tá najlepšie splýva s našou pokožkou, čiže podprsenku pod tvojim oblečením nebude tak vidno. Môžeš si zvoliť aj farby, v akých máš najviac oblečenia.

Romi odpovedá:
Dňa 21.03.2021 o 13:09

Aké nosíš ty prosím ťa A čo velkosť? a farba?

Anonym odpovedá:
Dňa 21.03.2021 o 13:03

Ahoj no podla toho co hlavne vyhovuje mojim rovesnickam alebo hlabne mojej najlepsej kamaratke lebo mame rovnake postavy a aj prsia. Je dolezite si vybrat vhodnu k tomu co nosis ak chodis v takom elegantnejsom alebo proste take formalnejsie tak by som zvolila skor push up ale zase ak nosis mikiny alebo take nie moc odhalene veci tak kludne aj sportove len tie dost zmensuju prsia a je to normalne a ked tak co si mozes dak ku vsetkemu si asi tie bezkosticove iba obycajne:) len hlavne aby ti sedela a bola kvalitna ta podprsenka a musis sa v nej citit dobre.

Romi odpovedá:
Dňa 21.03.2021 o 11:17

Vivi a ty aké preferuješ? Rada by som počula niekoho skúsenosti

Vivian odpovedá:
Dňa 21.03.2021 o 11:01

Typ-taky aky tebe vyhovuje, páči sa ti…, Strih- to isté ako strih, Veľkosť-vyskusas odskúsas či ti sedí nesedí, netlačí,…Farba-taka aká sa ti páči, poprípade ak má byť ta podprsenka na špeciálnu príležitosť.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk