Otázka
Dievčatko sa pýta:
Dňa 30.12.2021 o 14:47

Ahojte, chcela by som Vám porozprávať môj príbeh. Možno ním niekomu pomôžem kto je v podobnej situácii ako som bola ja. Prežila som si fakt peklo. Mala som frajera ktorého som mala veľmi rada ale časom sa to zhoršovalo začal ma biť, bola som nútená do nechceného sexu a vyvrcholilo to týraním a znásilňovaním. Každý deň som dostávala facky,päste všade som mala modriny a každý deň ma znásilňoval. Trvalo to dlho. A bála som sa o tom hovoriť vyhrážal sa mi že ak to niekde poviem zabije. Veľmi mi pomohli tuto na Linke a takisto aj na IPčku. Dali mi odvahu aby som to povedala. A časom sa to všetko vyriešilo, začala to riešiť polícia zavrela môjho frajera do basy a ja mám konečne pokoj. Chcem vás dievčatá a možno aj ženy ktoré zažívate niečo podobné že vás niekto týra, bije alebo zneužíva a obťažuje. Povedzte to niekomu alebo sa obrátte na tieto linky pomôžu vám. Nebuďte v tom sami a zvládnete. Dúfam že aspoň trošku vám môj príbeh pomôže.

Odpovede
Titi, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 30.12.2021 o 18:07

Ahoj Dievčatko, sme radi a ceníme si tvoj príbeh. Určite to nie je ľahké prežiť niečo takéto a hlave neskôr o tom rozprávať. Šír tento príbeh najviac ako vieš cez rôzne sociálne siete, aby sa to dostalo k najväčšiemu počtu ľudí. Som si istá, že týmto príbehom pomôžeš iným ženám, ktoré to potrebujú a dodáš im odvahu. Ďakujeme ti krásne za zverejnenie tvojho príbehu a sme na teba pyšní ako si to celé zvládla!

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk