Otázka
anonymka sa pýta:
Dňa 20.10.2018 o 10:40

ako sa mám zapáčiť chlapcovi? páči sa mi spolužiak, hanbím sa ho, ale veľmi sa mi páči

Odpovede
Erika, roversnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 20.10.2018 o 13:23

Ako každe dievča ti rozumiem že maš obavy z odmietnutia, ktoré sú opodstatnené. Skús sa s ním bližšie spoznať a nájdite spoločné záujmy. Skús ho požiadať o nejaku maličkosť napríklad požiadaj ho nech ti vyhodí sačok od desiaty. Všímaj si jeho reakciu, gestá a vyvoď z toho výsledok. Skús o ňom zistiť niečo viac od jeho kamarátov. Ako budeš mať o ňom dostatok informacií, tak ho skús nejak osloviť a nadviazať s ním rozhovor. Nemusiš sa bať, veď za pokus nič nedáš. Niekedy nevieš či to nie je obojstrané :) Držim ti palce!

Viktória-rovesnícky poradca odpovedá:
Dňa 20.10.2018 o 13:11

Ahoj. Poznám situáciu, v ktorej sa nachádzaš. Skús si všímať či javí o teba nejaký záujem napr. že sa ti pozdraví alebo sa na teba usmieva. Môžeš nadviazať kontakt s ľuďmi v jeho okolí a zistiť či máte niečo spoločné. A neskôr sa pokúsiť nadviazať kontakt s ním samotným. Hlavne buď sama sebou. Pamätaj že láska sa nedá vynútiť. Prajem veľa šťastia a držím ti palce.

Foropy odpovedá:
Dňa 20.10.2018 o 12:27

Buď sama sebou ^_^

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk